Zavolejte nám: (+420) 724 041 943    Napište nám: info@vrata-matejka.cz

Firma Vrata Matějka je prodejní, montážní a servisní firmou pohybující se na trhu od roku 1994. Původně jako fyzická osoba, nyní již jako s.r.o. Dodáváme a montujeme garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, předokenní rolety, markýzy, žaluzie vnitřní i vnější a vestavěné skříně. Dále nabízíme záruční a pozáruční servis, který uživatel ocení až ve chvíli, kdy výrobek má již několik roků v provozu a objeví se potřeba seřízení chodu vrat, případně porucha či opotřebení.

Naší snahou je poskytovat zákazníkovi komplexní služby při montáži nebo výměně garážových vrat nebo vjezdových bran, ať už se jedná o zednické začištění nebo stavbu celého oplocení, atd.

Působíme především v Plzeňském kraji a v oblasti cca 100km od Plzně, včetně Prahy. V průmyslové oblasti se soustřeďujeme na servis a opravy průmyslových vrat a bran, nakládací techniky, těsnících můstků, závor a rolovacích mříží. V současnosti máme cca 50 smluvních partnerů, u kterých garantujeme rychlý nástup na opravu a provádíme pravidelnou servisní činnost. Uživatel tak díky nám nemusí sledovat servisní termíny stanovené vyhláškou 378/2001Sb. Včasným odborným servisem lze předejít poškození techniky většího rozsahu.

Naši servisní technici a technický personál je pravidelně školen výrobci, čímž zaručujeme jejich vysokou spolehlivost a odbornost.

Máme zastoupení špičkových výrobců jako Hörmann, Alupra, Climax, Minirol, Tousek, FAAC, NICE, Kružík a dalších společností dodávajících ND na servis a opravy.

CookiesAccept

Tato stránka využívá soubory cookies k analýze návštěvnosti.

Pokud s tím nesouhlasíte, změňte prosím nastavení svého prohlížeče.

Beru na vědomí